Hieronder lichten wij toe in welke uiterlijke staat de roos die u in onze webwinkel bestelt bij u kan aankomen.
Afhankelijk van uw bestelling kan uw roos in een verschillend ontwikkelingsstadium bij u arriveren; dit wordt beïnvloed door het weer en de teeltwijze.

Op onze eigen gekweekte planten verlenen wij een aanslaggarantie.
Producttypen
PharmaRosa® EXTRA® - roos in pot van 6 liter
PharmaRosa® NATURAL® - wortelnaakte roos
PharmaRosa® RAPID® - wortelverpakte roos
PharmaRosa® NEONATAL® - gewortelde rozenstek
Verzending van verschillende producten
Onze producttypen verkopen wij via meerdere webshops en wij verzenden vanuit verschillende magazijnen.
De verschillende verpakkingsvormen hebben uiteenlopende buitenmaten en vereisen specifieke verpakking; pakketdiensten classificeren ze daarom in verschillende tariefcategorieën en accepteren ze uitsluitend als afzonderlijke zendingen. Daarom kunnen wij verschillende producttypen helaas niet in één pakket verzenden.
Beschikbaarheid van variëteiten
Op de website geeft het winkelwagenpictogram aan dat een variëteit te bestellen is. In andere gevallen staan de planten nog in teelt. Variëteiten komen op verschillende momenten en in wisselende aantallen beschikbaar. De opkweek- en ontwikkeltijd verschilt per plant; daarom kunnen wij niet vooraf exact aangeven wanneer ze verkooprijp zijn. Onze voorraden worden dagelijks bijgewerkt; de actuele beschikbaarheid weerspiegelt steeds de stand van die dag.